Celine Dion - TAURON Arena Kraków

No Feature Image Added

Data: 2024-03-10 20:00

Céline Dion - niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po szesnastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju. W 2024 roku w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR wystąpi dwukrotnie: 8 marca w Łodzi i 10 marca w Krakowie. Ze względu na stan zdrowotny artystki koncerty zostały przełożone na 2024 rok. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują ważność.

Céline Dion - to wokalna potęga, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. W wieku 18 lat miała już na swoim koncie olbrzymią liczbę nagród, a w latach 90. artystka zupełnie zdominowała światowe i popowe listy przebojów. Sprzedała w sumie ponad 250 milionów albumów i zdobyła ogromną liczbę nagród i wyróżnień, w tym m.in. statuetki Grammy i Oscara. W 2004 roku otrzymała nagrodę Diamond, która potwierdziła jej pozycję, jako najlepiej sprzedającej się wokalistki wszech czasów. W ciągu ponad 30-letniej kariery zaśpiewała dla ponad dziewięciu milionów widzów. Jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najczęściej nagrywających gwiazd na rynku. Śpiewa po angielsku i francusku. Stworzyła niezapomniane duety m.in. z Luciano Pavarottim, Andreą Bocellim, Barbrą Streisand, Joshem Grobanem, Il Divo i Bryanem Adamsem. Wirtualnie zaśpiewała z ikonami światowej piosenki: Frankiem Sinatrą i Elvisem Presleyem.

Piosenki Céline Dion wciąż biją rekordy popularności. Do najbardziej znanych należą: „My Heart Will Go On”, „The Power of Love”, „A”I’m Alive”, „That’s The Way It is”, „Because You Loved Me”, „All By Myself”, “Pour que tu m’aimes encore”.

W 2019 roku artystka powróciła na największe areny koncertowe świata w fantastycznym stylu. Po sześciu latach przerwy zaprezentowała publiczności swoje najnowsze anglojęzyczne wydawnictwo płytowe „Céline COURAGE”. Nagrane piosenki wskazują na nowy, ekscytujący kierunek twórczy Céline. Lepiej będą mogli się z nim zapoznać fani podczas najbliższych koncertów. Album, na który składa się eklektyczna mieszanka pięknych ballad i bardzo rytmicznych utworów, ukazał się na całym świecie 15 listopada 2019 roku.

Występy z udziałem Céline Dion są zawsze bardzo wyczekiwane, tym bardziej, że trasa COURAGE World to przedsięwzięcie doprecyzowane w najmniejszych szczegółach. Artystka powróciła na areny całego świata z niesamowitym rozmachem. Imponująca scenografia, dwa wybiegi, na których porusza się artystka i towarzyszące jej szerokie grono muzyków - z tym wszystkim współgrają światła, które są bardzo ważnym elementem piosenek, np. przy „My Heart Will Go On” tworzą wrażenie gwiazd na niebie. Sama Céline prezentuje w czasie jednego wieczoru kilka specjalnie zaprojektowanych sukienek.

Koncerty Céline Dion od lat cieszą się olbrzymią popularnością i właściwie każdy z nich wyprzedaje się do ostatniego miejsca. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że również najnowsza trasa „Courage World Tour”, która jest już czternastym tournée w karierze artystki, sprzedaje się fantastycznie.


Bilety https://sklep.biletserwis.pl/numerowane.html?id=14&idt=ff1e46ae2006c552127ecd59aa218312